سرخط خبرها
خانه - گریس

گریس

شرکت آرین پترو ایده موفق گردیده است تا مواد آب بندی و روانکاری را از برندهای معتبر انتخاب و با فرموله کردن آنها، محصولات مطابق با نیازمندیهای کشور را عرضه می نماید.

تنوع صنایع و نیازمندی های گوناگون به روانکارهای تخصصی، ساختار منحصر بفرد خود را طلب نموده و سهم کارشناسان تولید در امر فرموله کردن نیازمندی های مشتریان را نمود بیشتری می بخشد. در این بخش تولید گریس بر مبنای نمونه های مشتری، از خدمات افتخار آمیز API می باشد. گریس های عمومی با ساختاری ساده و کاربردی گسترده، سهم بسزائی در کاهش اصطکاک برعهده دارند. بسته بندی متنوع، مناسب و مطابق با نیاز مشتری از برتری های این مجموعه در عرضه گریس های صنعتی می باشد.

اصلی ترین موضوع در انتخاب گریس، روغن پایه آنها می باشد. تزریق گریس های پایه نفتی در شیرآلات صنعت نفت و گاز بیهوده و در پاره ای از موارد مضر می باشد. تزریق گریس های پایه گیاهی بواسطه تأثیر پذیری بیش از حد در مقابل تعییرات دمایی، گزینه مناسبی برای سرویس نگهداری نمی باشد. معمولاً این نوع گریس ها موجب بالا رفتن گشتاور شیر شده حتی موجب جام شدن شیر می گردند.

بهترین گزینه برای تزریق در شیرآلات، محصولات پایه سنتتیک هستند. این محصولات در مقابل تغییرات دمایی، خاصیت ثابتی داشته و فیلم گریس مناسبی را بر روی عضو مسدود کننده جریان ایجاد می کنند. گریس سنتتیک به مرور سفت و کلوخه ای نشده و موجب افزیش گشتاور نخواهد گردید.

تولیدات شرکت ارین پترو ایده مطابق ASTM D 566 ، ASTM D 217 ، ASTM D 4048 ،ASTM D 1264 ، ASTM D 445 ، ASTM D 2270 ، DEF STAN 91-6/4 ANNEX A ، DEF STAN 91-6/4 ANNEX B، DEF STAN ANNEX 91-6/4 ANNEX C در پژوهشگاه معتبر مورد آزمایش قرار گرفته است .