آموزش

 

شرکت آرین پترو ایده آمادگی دارد تا با عنایت به سوابق آموزشی خود در شرکتهای دولتی ، خصوصی  و با حضور در وندور لیست شرکت ملی گاز در خصوص آموزش شیر آلات صنعتی ، دوره های آموزشی ذیل را برگزار نماید.

لطفا برای دیدن دوره های مورد نظر خود بر روی نام دوره کلیک نمایید.

1 AT 01 دوره آشنایی با شیرآلات صنعتی یک روز ندارد
2 AT 02 دوره شیرآلات سماوری یک روز AT 01
3 AT 03 دوره شیرآلات توپی یک روز AT 01
4 AT 04

دوره سرویس و نگهداری شیرآلات سماوری و توپی

دو روز AT 02 & 03
5 AT 05 دوره سفارش گذاری خرید شیرآلات یک روز AT 02 & 03
*6 AT 06 دوره فشرده گریس کاری شیرآلات سماوری و توپی پنج ساعت ندارد
*7 AT 07 Actuator عملگرهای اتوماتیک سه روز AT 04

*6: این دوره در صورت خرید بیش از 20 میلیون تومان از محصولات تولیدی این شرکت رایگان برگزار خواهد گردید.

تألیف کتاب :

از سال 1386 که برای اولین بار در ایران اقدام به تهیه لوح فشرده شناخت شیرآلات و استانداردهای مربوطه نمودیم با اعلام نیاز مکرر در خصوص مطالب آموزشی روبرو بوده و این موضوع با برگزاری دوره های آموزشی سرویس نگهداری قوت گرفت .

کتاب کلینیک تخصصی شیرآلات نفت و گاز :

این کتاب حاصل تحقیق و ترجمه منابع و مآخذ معتبر و تجربیات اجرایی تیمهای سرویس نگهداری بوده و در آن تلاش گردیده تا به تمامی اطلاعات مورد نیاز  درخصوص تعمیر، نگهداری ، قطعات ، مواد اولیه و ..... پرداخته شود. کلینیک تخصصی شیرآلات توسط  جناب آقای مهندس ریاضتی تالیف گردیده است. ﺍﻣﻴﺪ ﺍﺳﺖ چاپ این مجموعه ﺷﺮﻭﻋﻲ باشد ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﺷﻨﺎﺧﺖ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺍﺯ انواع سیستم های روانکاری خصوصا سیستم های روانکار آب بند شیرآلات صنعتی ﻭ ﻗﺪﻣﻲ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻧﺎﭼﻴﺰ ﺩﺭﺟﻬﺖ ارتقاء سطح علمی، توسعه پایدار و ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ آﺑﺎﺩ ﻭ آﺯﺍﺩ .

در دست تالیف:  کتاب عملگرهای شیرآلات :

این کتاب که به همت جناب آقای مهندس دوستارگان تالیف گردیده است اطلاعات جامع و بسیار مفیدی را در خصوص انواع عملگرهای دستی ، گیربکسی، نیوماتیک ، برقی و ...... ارائه نموده است. این کتاب بواسطه طرح مسائل کلیدی و جامع قطعاً مورد استقبال صنایع مرتبط قرار خواهد گرفت.